top of page

NPO inter Fukuoka

公開·78名のメンバー

Dinamo București vs U Cluj în direct online 11 decembrie 2023

Dinamo – ”U” Cluj, meci contând pentru etapa a 19-a din Superliga României, va fi transmis în direct de către Prima Sport 1, luni, de la ora 20:45, şi online ...

Dinamo București vs U Cluj în direct 11 decembrie 2023 acum 12 ore — Dinamo București vs U Cluj în direct 11 decembrie 2023 acum 19 minute — Dinamo București vs Universitatea Cluj în direct 2022 11.12.2023 ... Min. 1: A început partida! Echipele de start: U Cluj: 33. Gorcea – 88. Dimitrov, 6. Miron, 3. Al. Mitrea, 5. Vătăjelu – 94. Bic, 16. I. Filip, 10. Nistor – 19. D. Popa, 7. Stoica, 27. Chipciu Rezerve: 23. Iliev, 26, Oancea, 17. Pițian, 93. Călugăr, 18. Perianu, 97. Hofman, 11. Tescan, 8. Calcan, 59. SPORT.RO - Stiri din sport Dinamo - U Cluj, ora 20:45, LIVE TEXT. Frate, frate, dar brânza-i pe bani! Ultimul meci al etapei din Superligă. Urmărim și comentăm împreună meciul dintre ... Bilete la FC UNIVERSITATEA Cluj - Dinamo BucurestiData si locatia ultimul eveniment a fost pe 05 aug 2023 momentan nu sunt programate alte evenimente Întâlnim Dinamo București în etapa a patra din Superliga! Partida va avea loc pe 5 august, de la ora 21:30, pe Stadionul „Gaz Metan” din Mediaș. Ia-ți bilet la meci și susține echipa din tribună! Biletele pot fi cumpărate și de la magazinul clubului de la Cluj Arena sau de la stand-ul clubului din Iulius Mall. Acestea vor putea fi achiziționate în ziua meciului de la Stadionul „Gaz Metan” din Mediaș. Rezultate "U" Cluj v Dinamo București, statistici H2H | Fotbal Urmărește rezultate "U" Cluj v Dinamo București, statistici h2h, ultimele rezultate, știri și alte informații pe Flashscore. 83: Schimbare la U Cluj: iese Bic, intră Calcan. Mută și Dinamo: iese Neluț Roșu, intră Bena. Min. 74: Schimbare la Dinamo: iese Moura, intră Amzăr. Min. 73: Schimbare la U Cluj: iese Stoica, intră Hofman. Min. 72: Ocazie uriașă pentru U Cluj! Popa trimite de la distanță, dar portarul lui Dinamo salvează eroic și trimite peste poartă. Min. 67: Dublă schimbare la Dinamo: ies Țîră și Iglesias, intră Abdallah și Gregorio. Min. 51: GOOOL U CLUJ! Vătăjelu centrează foarte bine pentru Daniel Popa de pe partea stângă, iar atacantul trimite cu capul, de pe linia careului mic, direct în poarta lui Dinamo. Min. 50: Țîră înscrie, însă golul este anulat pe motiv de ofsaid. Min. 46: S-a reluat partida! Min. 45+2: Pauză la Mediaș! Min. 15: GOOOL DINAMO! Denis Politic deschide scorul la Mediaș! Acesta primește în fața careului de 16 metri, înaintează, îl driblează pe portar și îndeplinește doar o formalitate. Dinamo București vs U Cluj în direct 11 decembrie 2023 Fotba acum 12 ore — Dinamo București vs U Cluj în direct 11 decembrie 2023 Fotbal acum 19 ore — 2023 — 2023 — Universitatea Cluj vs CFR Cluj în direct 2 ... U Cluj - Dinamo București, Live, în etapa a patra din SuperligaMeciul dintre U Cluj și Dinamo București s-a disputat sâmbătă seară, în cadrul etapei a patra din Superliga, pe Stadionul „Gaz Metan” din Mediaș și s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. „Câinii” au deschis scorul în minutul 15, când Denis Politic a primit în fața careului de 16 metri, a înaintat, l-a driblat pe portarul ardelenilor și a îndeplinit doar o formalitate. În partea a doua a jocului, în minutul 51, U Cluj a restabilit egalitatea, după ce Bogdan Vătăjelu a centrat foarte bine pentru Daniel Popa de pe partea stângă, pe linia careului mic, iar atacatul a trimis cu capul direct în poarta lui Dinamo, stabilind și rezultatul acestei partide, 1-1. „Șepcile roșii” au fost gazde pe Stadionul „Gaz Metan” din Mediaș, având în vedere faptul că Cluj Arena găzduiește festivalul Untold. FINAL: U Cluj – Dinamo București 1-1 Min. 90+6: Final de meci la Mediaș! Min. (Sportul viu-) Dinamo București vs Universitatea Cluj în dir acum 14 ore — Teams Dinamo Bucuresti Universitatea Cluj played so far 16 matches. Dinamo Bucuresti won 7 direct matches. Universitatea Cluj won 3 matches. 6 ...