top of page

NPO inter Fukuoka

公開·70名のメンバー

Partizani Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 11 dhjetor 2023


2 dhj 2023 — ((Futbolli##)) Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02.12.2023 [S 19 orë më parë — ]] Partizani Tirana Dinamo Tirana transmetim i drejtpë 1 ditë më ...


[[TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana 1 tet 2023 — [TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 tetor 2023 8 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 ... Për mua nuk ka asnjë favoritë “absolutë” në grup, prandaj shanset dhe mundësitë janë të barabarta. Do të jenë ndeshje, sa të vështira, aq edhe të bukura, pasi stili dhe modeli i lojës së tyre është “unik”. Nëse e ngjitni Apoloninë në Superiore, çfarë shpërblimi merrni? Shpërblimi im më i madh është që këta djem fantastikë, po rriten ditë pas dite dhe natyrisht, do të arrijnë të luajnë në nivelet më të larta të futbollit shqiptar. Zemra mal, por do të isha edhe njeriu më i lumtur, por edhe më krenari në botë që djemtë e mi, relativisht të rinj në moshë, por me shumë dëshirë, plot talent e tejet ambiciozë, arrijnë të shkruajnë historinë. Ditë për ditë po punojmë për këtë objektiv dhe secili prej nesh është pikësëpari vetëkërkues. [[Transmetim televiziv#]] Partizani Tirana Teuta Durrës drej 4 ditë më parë — 18 tet 2023 — [SPORT TV] Teuta Durrës Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for2022 | Tiran - KF Teuta 17. Nëse do t’ju kërkonim një këshillë sesi ndalet Spanja, çfarë do na sugjeronit? Kam një parim të veçantë në jetë, që nuk kam dhënë dhe nuk jap kurrë këshilla për kolegët e mi profesionistë. Shqipëria ka një staf të madh teknik dhe një trajner të jashtëzakonshëm, i cili në çdo moment do të dijë t’i vlerësojë kundërshtarët. Dhe, me këtë grup fantastik e të madh lojtarësh, mund të arrijnë shumëçka. E them me bindje të plotë që “Euro 2024” është vetëm fillimi i historisë së lavdishme të Shqipërisë në arenën ndërkombëtare. (Online*) Laçi Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 8 teto 7 tet 2023 — [[[SPORTI]]*] Partizani Tirana Erzeni transmetim i[[SPORT TV-]] [[[ONLINE!]]>] Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt 2 shtator 2 (falas) Kukësi ... Skënderbeu Teuta Durrës drejtpërdrejt live 24 nëntor 2023 22 nën 2023 — (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live KF Laci vs Erzeni 07. 05. 2023 at Abissnet Superiore 2022/23 Overview of ... Group | Huntley Legion Post 14 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Cili është futbollisti i Kombëtares sonë që ju pëlqen më shumë? Janë disa lojtarë frymëzues për mua, por çelësi i suksesit ose forca e madhe e Shqipërisë është harmonia dhe uniteti i grupit të përzgjedhur, ku secili lojtar ka rolin, detyrën, rëndësinë dhe veçantinë e vet. Pastaj individualisht, do të veçoja mbrojtësit Gjimshiti dhe Mitaj, mesfushorët Ramadani, Asllani dhe Bajrami, po ashtu edhe sulmuesit Uzuni dhe Asani. Meqenëse ju jetoni prej muajsh në Shqipëri, a ju kanë telefonuar nga Spanja pasi u hodh shorti, për t’ju pyetur rreth Shqipërisë? Po, më kanë kontaktuar disa gazetarë nga Spanja, të cilët më kanë pasur më shumë rreth futbollit shqiptar, por edhe rreth situatës, përvojës apo eksperiencës time të parë në Shqipëri. Pa mund, pa derdhur djersë dhe pa bërë sakrificë, nuk arrin asgjë, e aq më pak të marrësh ndonjë shpërblim tjetër. Cila nga skuadrat e Superiores ju pëlqen më shumë? Të them të drejtën, janë disa skuadra që më pëlqejnë, por preferoj të mos them emra konkretë, si edhe për respekt të skuadrave të tjera. Do e linit Apoloninë, nëse të vjen një ofertë e mirë në muajin janar? Pikësëpari, nuk jam i merakosur për janarin, e aq më pak të mendoj kaq gjatë. Dua dhe po shijoj jashtëzakonisht punën time të përditshme tek Apolonia, e cila më bën të ndihem shumë mirë, njëkohësisht jam shumë i qetë dhe tejet i vendosur për vazhdimësinë. Kam lojtarë e djem fantastikë dhe së bashku jemi bërë si një familje e madhe. Fieri, me cilin qytet ju ngjason më shumë në Spanjë? Të them të drejtën, Fieri në të njëjtën kohë sa ngjason, aq edhe është i ndryshëm me qytetet e Spanjës. Personalisht mendoj se çdo qytet ka hijeshinë dhe veçantinë e vet, duke nisur nga njerëzit, kultura e deri te klima. Pa harruar edhe gastronominë, veçanërisht gatimin tradicional që karakterizon një vend nga vendi tjetër, në Shqipëri apo Spanjë. Ne këtu “i ndajmë” sportivisht spanjollët, në madrilenë dhe katalanas, për shkak të Realit dhe Barcelonës. Ju personalisht për kë bëni tifo? Si i rritur prej vitesh dhe pjesë e akademisë së Espanjolit, bëj tifo për të, por e sigurt është se unë nuk bëj tifo për Barcelonën. (qesh) Përtej batutës, mua më pëlqen futbolli dhe kampionati spanjoll. EKSKLUZIVE/ “Historia bëhet me Spanjën dhe Italinë”, rrëfehet trajneri iberik i Apolonisë: Shqipëria lë gjurmë ( E PLOTË)Prej 1 korrikut në stolin e Apolonisë është ulur një trajner spanjoll. Jeraj Rodriges po zhvillon një ecuri të mirë me ekipin fierak, teksa e ka kthyer në pretendent për ngjitjen në Superiore. Nga bota e futbollit, ai është një ndër spanjollët e pakët që kanë punuar në Shqipëri, kështu “Panorama Sport” i ka realizuar një intervistë ndryshe. Rodriges tregon përshtypjet e tij për qytetin e Fierit, për qytetet e tjera në përgjithësi, por pa harruar Spanjën, ekipin që bën tifo, si edhe disa komente padyshim për shortin e Europianit, ku Shqipëria do të përballet me atdheun e Rodriges, Spanjën. Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 1 ditë më parë — Grupo de apoyo (tv) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 15 s 14 sht 2023 ... Skënderbeu Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 dhjetor 2023 ... Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. E kujt qe merita: e ... [Shikoni drejtpërdrejt@] Laçi Skënderbeu shiko live 8 tetor 7 tet 2023 — 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KFTitulli i vjershes,,.. [[[Sport TV*]]] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt falas 17 sht 2023 — Egnatia Bylis ...


グループについて

NPO inter Fukuokaへようこそ!

メンバー

 • Land S
 • Snake Boon
  Snake Boon
 • thanh tran
  thanh tran
 • Ra He
  Ra He
 • hp.Lidia047199
bottom of page